سطوح پوششی با کارایی بالا برای آشپزخانه ها و… (کورین و کوارتز)

سطوح پوششی با کارایی بالا برای آشپزخانه ها و…  (کورین و کوارتز)

 

در دنیای امروز استفاده از مواد مصنوعی روز به روز رواج بیشتری یافته است. یکی از ویژگی های این مواد، رفع ایرادهای احتمالی موجود در مواد طبیعی و تولید آنها با توجه به نیازهای موجود و همچنین بالا بردن کارایی آنهاست.

08032010128

کورین Corian

یکی از این مواد که امروزه موارد کاربرد زیادی یافته است سطوح کورین می باشد. سطوح کورین کاملا از اکریلیک تشکیل شده اند که با توجه به تنوع رنگ و ابعاد و اندازه های مختلف دامنه وسیعی را تشکیل می دهند. ظاهر بسیار زیبا، دوام بالا، ضد لک و خش بودن، قابلیت شستشوی راحت، ضد زنگ و ضد پوسیدگی بودن و مقاومت در برابر ضربه و حرارت از ویژگی های بارز این محصول بوده که باعث شده اند روز به روز بر دامنه کاربرد آن افزوده شود.

از آنجاییکه این سطوح بدون هرگونه خلل و فرج و درز می باشند و همچنین به راحتی قابل شستشو بوده و خواص و ظاهر خود را پس از شستشو از دست نمی دهند، محلی برای رشد ذرات ریز میکروسکوپی و باکتری روی آنها باقی   نمی ماند. به همین دلیل از این پوشش در آشپزخانه، کانتر بیمارستان و آزمایشگاه، مراکز تحقیقاتی و صنایع غذایی، رستوران ها، میزهای اداری، دکور فروشگاه ، کابینت سرویس بهداشتی و… می توان به راحتی استفاده کرد.

از دیگر ویژگی های این محصول شکل پذیری آن است که این قابلیت باعث می شود این پوشش دقیقا بر اساس محل مورد استفاده طراحی و ساخته شود و زیبایی محیط اطراف خود را دو چندان کند.

قابل ذکر است در صورت نیاز این سطوح به راحتی تعمیر شده و این امکان وجود دارد که هر چند سال یکبار پولیش خورده و کلیه سطوح آن کاملا براق و صیقلی شوند.

 Sabet Metal Modern(66)

کوارتز Quartz    

سطوح کوارتز یکی از محصولات جدیدی می باشد که به تازگی موارد مصرف زیادی پیدا کرده است. ماده اصلی تشکیل دهنده این سطوح سیلیس می باشد. سیلیس یکی از سخت ترین مواد موجود در طبیعت می باشد که به صورت دانه های ریز به همراه نوعی رزین مخصوص طی فرایندی به نوعی سنگ مصنوعی تبدیل می شود. در طی این فرایند کاملا سعی شده است تمام خواص سیلیس به این نوع سنگ مصنوعی انتقال یابد. به همین دلیل این سطوح در برابر خراش، ساییدگی و ضربه کاملا مقاوم هستند. یکی دیگر از ویژگی های این محصول عدم وجود خلل و فرج و نفوذ ناپذیری آن می باشد. به همین دلیل از این پوشش به راحتی می توان در کانتر بیمارستان و آزمایشگاه، سالن های غذاخوری، آشپزخانه، دکور فروشگاه و … استفاده کرد.

در تولید این محصول می توان از سنگ های رنگی، آیینه، شیشه و … استفاده کرد تا سطح آن زیبایی دو چندانی پیدا کند که این امر باعث تنوع بسیار زیاد این محصول شده است.

از آنجاییکه این محصول دارای مقاومت بسیار زیادی در برابر ساییدگی و شستشو می باشد به راحتی می توان در آشپزخانه به عنوان صفحات کانتر مورد استفاده قرار گیرد. برای مثال از آنها می توان به عنوان میز کار جهت برش کاری با چاقو استفاده کرد.

از دیگر ویژگی های این محصول می توان به ثبات رنگ، مقاومت در برابر ترک خوردگی و شکستن، مقاومت در برابر آتش سوزی، وزن پایین، عدم نیاز به پولیش مجدد بعد از مدت زمان طولانی و … اشاره کرد.

از آنجاییکه ثابت متال همواره سعی دارد متریال، لوازم و تجهیزات روز جهان را بکار ببرد، از این پوشش ها در یشتر پروژه های خود استفاده کرده و به همه مشتریان خود استفاده از آنها را پیشنهاد می کند. این مجموعه با توجه به محیط پروژه و همچنین رنگ های به کاربرده شده در آن پیشنهادات خود را به مشتریان خود ارائه می دهد تا پروژه به بهترین شکل ممکن اجرا شود.